Dermapen – zabieg mezoterapii mikroigłowej

Zabieg dermapen polega na nakłuwaniu skóry głowicą zaopatrzoną w szereg mikroigieł. Dzięki pulsacyjnej technologii, a także zdolności regulacji długości igieł mamy możliwość oddziaływania na różne głębokości skóry (od 0,2mm do 2mm).

Mikrouszkodzenia powstałe w skórze pod wpływem działania dermapena zwiększają przenikalność składników aktywnych zawartych w ampułkach, sprawiają, że bez problemu omijają one warstwę rogową i docierają w głębokie warstwy skóry zapoczątkowując szereg zmian w organizmie.

Zabieg dermapen wywiera dwukierunkowe działanie na tkanki: stymuluje skórę do regeneracji (w mechanizmie gojenia), a także oddziaływuje nawilżająco/odżywczo/rozjaśniająco/złuszczająco, w zależności od zastosowanej podczas zabiegu ampułki.


Wskazania

Zabieg dermapen przeznaczony jest dla wszyskich osób chcących znacząco poprawić stan swojej skóry, ujędrnić ją, zmniejszyć rozstępy i blizny, zredukować pory.

Najlepsze efekty możemy uzyskać po wykonywaniu serii zabiegów. Sugerowaną liczbą zabiegów aby uzyskać optymalne efekty są 3-4 zabiegi, wykonywane w odstępie 4 tygodni. W zależności od problemu możemy dostosować preparat do potrzeb konkretnego klienta.


Przeciwwskazania

  • ciąża i okres karmienia piersią
  • infekcje wirusowe
  • infekcje bakteryjne, grzybicze w obrębie zabiegu
  • stany zapalne w miejscu zabiegowym
  • stosowanie leków rozrzedzających krew
  • czynny nowotwór
  • niektóre choroby autoimmunologiczne

Po zabiegu

Bezpośrdnio po zabiegu skóra jest zaczerwieniona (w zależności od głębokości działania dermapenu zaczerwienienie może utrzymywać się od 1 do 3 dni). Zabieg ten jest dużo mniej inwazyjny niż tradycyjna mezoterapia igłowa i nie niesie za sobą ryzyka krwiaków.

Cena zabiegu
Twarz - 1 zabieg – 700 zł
Twarz - 3 zabiegi – 1800 zł
Twarz + szyja - 1 zabieg – 850 zł
Twarz + szyja - 3 zabiegi – 2250 zł
Twarz + szyja + dekolt - 1 zabieg – 999 zł
Twarz + szyja + dekolt - 3 zabiegi – 2500 zł
Blizny i rozstępy – wycena indywidualna