AKTUALNE PROMOCJE

       Modeluj sylwetkę i Buduj mięśnie z                                           CONTOUR SCULPT RF

Każdy z nas marzy o pięknym ciele i idealnie wymodelowanej sylwetce, niestety najczęściej nie mamy czasu na długie treningi na siłowni oraz siły na ćwiczenia fizyczne po długim i pracowitym dniu. Jednak jest sposób na szybkie wyrzeźbienie mięśni i redukcję zbędnej tkanki tłuszczowej- Contour Sculpt RF

Contour Sculpt RF
 to urządzenie do modelowania sylwetki falą elektromagnetyczną o mocy 7 Tesli, która jednocześnie rzeźbi mięśnie i spala tłuszcz. Połączenie fali RF z falą elektromagnetyczną rozbija i niszczy podskórny tłuszcz w procesie termolipolizy. Dzięki takiemu połączeniu dochodzi do rekordowego spalania tłuszczu oraz przyrostu włókien mięśniowych. Jeden 30 minutowy zabieg to 30.000 skurczy supermaksymalnych co daje nam -30% tłuszczu i +25% mięśni!
  • Redukcję tkanki tłuszczowej średnio o 30% 
  • Wzrost masy mięśniowej o 25%
  • Zmniejszenie o 11% po ciążowego rozstępu mięśni brzucha.

    Wybierz Swój idealny pakiet i wymodeluj Swoją sylwetkę


" CZTEROTYGODNIOWY PLAN WYSZCZUPLAJĄCO - UJĘDRNIAJĄCY "

Jedną z podstaw sukcesu jest stworzenie idealnego planu działania, tak więc specjalnie dla Was stworzyliśmy " CZTEROTYGODNIOWY PLAN WYSZCZUPLAJĄCO - UJĘDRNIAJĄCY "

Cellulit, brak napięcia i jędrności skóry oraz zbędny tłuszczyk to problem, który zwłaszcza latem spędza Nam sen z powiek. Wakacje już blisko a czasu na wymodelowanie sylwetki coraz mniej.

Jednak my jak zawsze jesteśmy gotowe zadbać o kondycję Waszego ciała. W przypadku niewystarczającej ilości zabiegów, lub chęci zmiany pakietu, kosmetolog podczas konsultacji zmodyfikuje plan indywidualnie

 
możliwość dostosowania planu idealnie pod twoje preferencje
Promocja obejmuje aż do -25% zniżki
Cena w pakietach jest uzależniona od wybranej partii ciała w przypadku accent prime