Chirurgia dermatologiczna
i plastyczna


Zabiegi chirurgiczne kosmetyczno-plastyczne


       Blefaroplastyka-chirurgiczna korekcja powiek:  

 • Powieki Górne - 3800 zł
 • Powieki Dolne - 4000 zł
 • Powieki ( górne + dolne ) - 7000 zł
 • Plastyka małżowiny usznej ( odstające, asymetria ) - 4000-4200 zł

    Lipotransfer TULIP


 •    Nanofat- (oczy, szyja lub dłonie )     3900 zł
 •    Microfat+ Nanofat     5900 zł


Cienka i delikatna skóra powiek górnych i dolnych wraz z biegiem czasu staje się wiotka i coraz mniej jędrna. Nawet najlepsza pielęgnacja oraz wysokiej jakości kosmetyki nie będą w stanie powstrzymać upływu czasu i cofnąć zmian. Jednak nie znaczy to, że jesteśmy skazane na zwiotczałą i rozciągniętą skórę wokół oczu. Blefaroplastyka powiek to zabieg pozwalający na przywrócenie młodego wyglądu. Plastyka powiek górnych i dolnych redukuje nadmiar skóry wokół oczu i pozwala pozbyć się worków pod oczami. Wystarczy jeden zabieg! Na czym dokładnie polega blefaroplastyka powiek? Łódź i nasza klinika zapraszają – więcej informacji znajdziesz poniżej.

Blefaroplastyka powiek: co to za zabieg?

Blefaroplastyka powiek to zabieg chirurgiczny polegający na wycięciu nadmiaru skóry i ewentualnym usunięciu zbędnej tkanki tłuszczowej oraz zwiększeniu napięcia powiek. To jeden z najpopularniejszych inwazyjnych zabiegów odmładzających, ponieważ efekt blefaroplastyki jest widoczny niemal od razu, a zmiany utrzymują się nawet przez kilkanaście lat. Zabieg jest wykonywany przede wszystkim ze względów estetycznych, ale wiele osób decyduje się na niego również z powodu zawężania pola widzenia przez opadające powieki oraz przez trudności w noszeniu okularów. Blefaroplatyka wykonywana jest w znieczuleniu miejscowym: chirurg nacina skórę w miejscach naturalnych zagięć i zaszywa je przy użyciu bardzo cienkich szwów. Usunięcie nadmiaru skóry odmładza całą twarz i zarazem poszerza pole widzenia.

Blefaroplastyka powiek Łódź:komu polecamy zabieg?

Zastanawiasz się, komu zaleca się blefaroplastykę powiek? Łódź wykonuje ten zabieg przede wszystkim u klientek i klientów, którzy chcą walczyć ze zwiotczeniem skóry wokół oczu – problem zwykle dotyka osób po 40. roku życia, choć jest to kwestia indywidualna. Zabieg blefaroplastyki powiek warto wykonać również przy nieustannym uczuciu ciężkości powiek oraz w przypadku ograniczenia pola widzenia. Blefaroplatyka powiek dolnych to również sposób na walkę z nieestetycznymi workami pod oczami. Z zabiegu korzystają panie, ale coraz częściej również

panowie – zapraszamy wszystkich zainteresowanych poprawą swojego wyglądu oraz zwiększeniem komfortu życia. Jeśli interesuje Cię blefaroplastyka, Łódź i okolice polecają naszą klinikę.

Blefaroplastyka: Łódźzaprasza!

Klinika Revital to przede wszystkim najwyższa jakość świadczonych usług. Współpracujemy z doświadczonymi profesjonalistkami i profesjonalistami, dla których blefaroplastyka powiek nie ma żadnych tajemnic! Każdy zabieg jest poprzedzony szczegółową konsultacją, w przypadku zabiegów chirurgicznych – takich jak blefaroplastyka – zlecamy również wszystkie niezbędne badania obejmujące m.in. morfologię lub badanie poziomu glukozy we krwi. Nasi pacjenci są szczegółowo instruowani w kwestii przygotowania do zabiegu. Przed blefaroplastyką powiek należy odstawić papierosy i alkohol, a bezpośrednio przed zabiegiem nie powinno się zażywać Aspiryny i innych leków na bazie kwasu acetylosalicylowego. Zwracamy szczególną uwagę na ewentualne przeciwwskazania do zabiegu, by zapewnić bezpieczeństwo wszystkim korzystającym z naszych usług.

Blefaroplastyka Łódź: przeciwwskazania do zabiegu

Jeśli czujesz, że potrzebna Ci blefaroplastyka, Łódź i nasza klinika to najlepszy wybór. Przed zabiegiem umawiamy się z naszymi pacjentami na konsultację, podczas której lekarz przeprowadza badanie i wyklucza ewentualne przeciwwskazania. Jakie dolegliwości wykluczają przystąpienie do zabiegu? To najczęściej:

 • niewydolność krążeniowa;
 • nieuregulowane ciśnienie tętnicze;
 • nieuregulowana cukrzyca;
 • choroby nowotworowe;
 • choroby endokrynologiczne;
 • choroby autoimmunologiczne;
 • infekcje skórne;
 • ciąża oraz okres karmienia piersią.

W przypadku jakichkolwiek wątpliwości wyjaśniamy, na czym polega zabieg, jak pielęgnować skórę bezpośrednio po blefaroplastyce oraz jak przygotować się w dniu liftingu. Masz pytania? Skontaktuj się z nami: udzielimy wszystkich niezbędnych informacji oraz wybierzemy dogodny termin zabiegu.