Mezoterapia okolicy oczu

Skóra powiek jest obszarem bardzo wrażliwym. Spośród wszystkich sektorów naszego ciała jest najbardziej podatna na procesy starzenia (szybko ulega zwiotczeniu, wcześnie powstają na niej pierwsze zmarszczki).

W celu poprawy tego delikatnego obszaru zaleca się zabieg mezoterapii, który dostarcza skórze substancji potrzebnych do jej prawidłowego funkcjonowania. Najczęściej stosowanymi preparatami do mezoterapii oczu są:

  • Light eyes ultra
  • Eyebag solution

Light eyes ultra – koktajl rozjaśniający, pomocny w walce z sińcami pod oczami.

Light eyes ultra to nowatorski preparat przebudowujący skórę. Jedyna dostępna na rynku medycyny estetycznej i kosmetologii mieszanka, która jest w stanie poradzić sobie wieloma defektami skóry oczu naraz. Light eyes ultra jest pomocny w walce z:

-sińcami pod oczami
-zmarszczkami
-opuchlizną
-przesuszeniem skóry

Innowacyjność preparatu polega na połączeniu w jednej ampułce wielu składników: kwasu hialuronowego, ruszczyka, jagody, rozmarynu, witaminy C i heksapeptydu. Taka komponenta zapewnia spektakularne rezultaty rewitalizacji skóry.

Eye bag solution przełomowy preparat w walce z workami pod oczami. Dużą skuteczność zawdzięcza zawartym w koktajlu pepdydom biomimetycznym (które poprawiają mikrokrążenie krwi oraz limfy). Drenujące działanie zapobiega powstawaniu obrzęków, które tworzą worki.

Prócz działania drenującego preparat wykazuje właściwości lipolityczne (zmniejszając tym samym nagromadzenia tkanki tłuszczowej w okolicach oka).

Poprawa jakości skóry (wzrost napięcia i uelastycznienie) widoczne są już po pierwszym zabiegu.


Wskazania

  • worki pod oczami
  • opuchlizna pod oczami
  • brak elastyczności okolicy oczu

Dla pełnego efektu zaleca się wykonanie 4 zabiegów w odstępach 2-3 tygodni. Po 3 miesiącach od wykonania serii zabiegów powinno się wykonać jeden zabieg podtrzymujący efekty.

Cena zabiegu
Light eyes ultra – przeciw zasinieniom pod oczami 1 zabieg – 350 zł
Light eyes ultra – przeciw zasinieniom pod oczami 4 zabiegi – 1200 zł
Eyebag solution – przeciw obrzękom i workom pod oczami 1 zabieg – 400 zł
Eyebag solution – przeciw obrzękom i workom pod oczami 3 zabiegi – 1049 zł
Twac eyes – 599 zł
Sunekos 200 – 400 zł
Lumi eyes – 500 zł, pakiet 3 zabiegów - 1200 zł
Nucleofill eyes – 1000 zł
DIVES Brighteyes – 250 zł