Ginekologia Estetyczna

Zabiegi z zakresu ginekologii estetycznej nie należą do bolesnych, uciążliwych dla pacjentek, nie wymagają długiego okresu rekonwalescencji. Ale wymagają delikatności, precyzji i wyczucia. Dobrze wykonane zabiegi spodziewane efekty. Ginekologia estetyczna może zaproponować:

LABIOPLASTYKA – KOREKTA WARG SROMOWYCH MNIEJSZYCH

 3600 – 4500 zł

Zabieg chirurgiczny – polega na modelowaniu tkanek warg sromowych. Wykonywany w  znieczuleniu miejscowym, trwa około 1 godziny, gojenie po zabiegowe trwa 7 dni. Natomiast powrót do pełnej sprawności zajmuje 2 tygodnie. Gdy istnieje wskazanie zabieg również może dotyczyć warg sromowych większych.

HOODOPLASTYKA – KOREKTA NAPLETKA ŁECHTACZKI     

 2900 zł

Chirurgiczne zmniejszenie fałdów napletka w celu odsłonięcia łechtaczki i zwiększeniu jej wrażliwości na bodźce. Zabieg chirurgiczny, który można połączyć z labioplastyką.

PREINEOPLASTYKA       

3000 - 4000 zł

Zabieg plastyczny krocza (przestrzeni między pochwą, a odbytem) mając za zadane skorygowanie urazów powstałych  w trakcie porodu, może być połączony ze zwężeniem ujścia pochwy. Zabieg chirurgiczny lub laserowy.

HYMENOPLASTYKA  

2000 – 3000 zł

Zabieg rekonstrukcji błony dziewiczej.

HYMENOCENTEZA  

1500 – 2000 zł

Nacinanie bądź wycinanie błony dziewiczej.

POWIEKSZANIE I PODNOSZENIE WARG SROMOWYCH WIĘKSZYCH    

1600 – 2000 zł

Zabieg wykonywany ze wskazań estetycznych lub zdrowotnych – gdy wiotkie i opadające wargi niedostatecznie chronią pochwę. Stosuje się wypełnienie kwasem hialuronowym, fibryną lub uniesienie za pomocą nici haczykowych.

OBKURCZANIE POCHWY  

1900 zł

Zabieg termiczny podobny jak przy problemie nietrzymania moczu. Ma zastosowanie w przypadku luźnej lub suchej pochwy. Wykonuje się go w znieczuleniu powierzchownym. Trwa około 15 minut (plus czas znieczulenia) czas gojenia to 7 dni. Efektem jest pogrubienie i nawilżenie śluzówki, pochwa jest bardziej sprężysta oraz pojawia się więcej wydzieliny.

G-SHOT – POWIĘKSZENIE PUNKTU G  

1800 - 2000 zł

Zabieg skuteczny przy braku orgazmów pochwowych. Polega na zastosowanie kwasu hialuronowego, osocza bogatopłytkowego, fibryny w postaci iniekcji. Zabieg jest praktycznie niebolesny, a efekt jest już po zabiegu.

O-SHOT – UWRAŻLIWIENIE ŁECHTACZKI     

1600 zł

Zabieg skuteczny przy braku orgazmów pochwowych. Polega na zastosowanie kwasu hialuronowego, osocza bogatopłytkowego, fibryny w postaci iniekcji. Zabieg jest praktycznie niebolesny, a efekty jest już po zabiegu.

INTYMNY SMART LIFTING – ZWĘŻANIE NIĆMI     

1900 zł

Stosowany przy zbyt luźnym wejściu do pochwy np. po porodzie. Zabieg polega na założeniu nici haczykowej na granicy pochwy i krocza. Pacjentka sama określa stopień zwężenia. Zabieg w znieczulaniu miejscowym.

WYSIŁKOWE NIE TRZYMANIE MOCZU  

1900 zł

Przy uszkodzeniu poporodowym, osłabieniu mięśni z wiekiem, częstych stanach zapalnych. Zabieg ma na celu odtworzenie prawidłowej funkcji zwieracza cewki moczowej. Proponowane zabiegi – lifting falą radiową, kwas hialuronowy, osocze bogatopłytkowe lub fibryna. Zabieg jest praktycznie niebolesny, bez okresu rekonwalescencji.

WYBIELANIE MIEJSC INTYMNYCH     

1200 zł

Laserowe rozjaśnianie skóry okolicy krocza, odbytu i warg sromowych. Zabieg ze znieczuleniem, okres gojenia trwa 7 dni, można go skrócić poprzez połącznie z mezoterapią osoczem bogatopłytkowym. Dla uzyskania zadowalających rezultatów trzeba wykonać 2-3 zabiegi co miesiąc.

REDUKCJA BLIZNY PO NACIĘCIU KROCZA     

600 - 1000 zł

Polega na laserowym lub chirurgicznym usunięciu zmian skóry w miejscu blizny, czasem jej redukcji sterydem.

LIPOLIZA WZGÓRKA ŁONOWEGO     

od 350 zł

Wykonuje się ją tak samo jak lipolizę innych części ciała. Zabieg polega na usunięciu nadmiaru tkanki tłuszczowej. Za pomocą igły wprowadza się specjalną substancję rozpuszczającą komórki tłuszczowe.

REWITALIZACJA OKOLIC INTYMNYCH      

1900 zł

Odmłodzenie, poprawa jakości skóry tej okolicy z wykorzystaniem preparatów kwasu hialuronowego, oligopeptydów, osocza bogatopłytkowego lub karboksyterapii.

MEZOTERAPIA OKOLIC INTYMNYCH  

1200 zł

Zabieg regenerujący i odmładzający okolic intymnych, przeciwdziałanie suchości i stanom zapalnym pochwy.