Pixel RF

Urządzenie wykorzystuje technologie plazmy frakcyjnej wraz z radiofrekwencją. Użyta technologia powoduje jednoczesną koagulacje i ablacje tkanki. Procesy te inicjują przebudowę skóry, dzięki temu poprawia się gęstość oraz jędrność. Zabieg idealnie nadaje się do kuracji w walce z rozstępami, bliznami, zmarszczkami oraz innymi uszkodzeniami. Połączenie tych dwóch metod pozwala na skrócenie zabiegu oraz uzyskanie jeszcze lepszych rezultatów. W trakcie przeprowadzanego zabiegu dochodzi do powstania mikrouszkodzeń, które inicjują odbudowę tkanki. W tym czasie zachodzi proces naprawy i regeneracji skóry. Urządzenie posiada głowice frakcyjną wyposażoną w setki mikroelektrod, dzięki temu terapia może być przeprowadzana na mniejszych i większych obszarach.

Wskazania:

·       Rozstępy,

·       Blizny,

·       Przebarwiania,

·       Zmarszczki,

·       Wiotkość skóry,

·       Profilaktyka przeciwstarzeniowa.

Zabieg:

Procedura zabiegowa polega na dynamicznym przesuwaniu głowicy W trakcie zabiegu powstają mikrouszkodzenia, które stymulują skórę do odnowy oraz pobudzają ją do produkcji kolagenu i elastyny. Skóra po zabiegu jest zaczerwieniona oraz pojawiają się drobne strupki, dodatkowo skóra może być tkliwa z towarzyszącym pieczeniem lub obrzękiem. 

Widoczne efekty:

Efekty po zabiegu PIXEL RF są już zauważalne po pierwszej kuracji. Zmarszczki, blizny oraz rozstępy zostają spłycone, dodatkowo skóra jest bardziej napięta. Wraz z upływem czasu, efekty będą się narastać, ponieważ pobudzone procesy podczas zabiegu zastymulowały produkcje kolagenu. Ilość zabiegów zależy w głównej mierze od stanu wyjściowego skóry, aby uzyskać optymalne rezultaty zaleca się od 1-4 zabiegów w odstępach około miesiąca.

Cena zabiegu

Twarz - 900 zł

Szyja - 600 zł

Dekolt - 400 zł

Dłonie - 400 zł

Policzki - 600 zł

Rozstępy - 300 – 1500 zł