Powiększanie/modelowanie ust Łódź

Jeden z najchętniej wybieranych przez pacjentki zabiegów z zakresu medycyny estetycznej.

Pozwala w szybki i widoczny sposób odmienić nasze usta:

 • powiększyć
 • zmniejszyć asymetrie

Modelowanie ust w Łodzi – kiedy warto zdecydować się na zabieg?

Jeśli chodzi o modelowanie ust, Łódź może skorzystać z usług doświadczonych profesjonalistów, którzy oprócz wykonania zabiegu przeprowadzą także szczegółowy wywiad w celu poznania oczekiwań pacjentki lub pacjenta. Kiedy warto zdecydować się na ten zabieg?

 • Gdy nie zadowala Cię kształt lub struktura Twoich ust.
 • Kiedy chcesz powiększyć cienkie i wąskie usta.
 • Gdy zależy Ci na wyrównaniu asymetrii lub uniesieniu kącików ust.
 • Jeśli Twoje usta z wiekiem straciły swoją objętość i stały się pomarszczone.

Nie wiesz, czy to zabieg dla Ciebie? Umów się na wizytę w naszej klinice: wyjaśnimy, na czym polega powiększanie ust oraz wyjaśnimy, na co możesz liczyć, decydując się na modelowanie ust. Łódź zaprasza!Zabieg polega na iniekcji 0,5-1-1,5 ml kwasu hialuronowego w usta za pomocą cienkiej igły. Wstrzyknięcie preparatu poprzedzone jest znieczuleniem miejscowym dzięki temu ból zostaje zminimalizowany.

Pracujemy na:

 • Revolax Fine i Deep
 • Stylage
 • Restylane
Cena zabiegu
Powiększanie/modelowanie ust - 799 zł

Modelowanie i powiększanie ust Łódź: zabieg krok po kroku


Powiększanie ust kwasem hialuronowym to zabieg małoinwazyjny i wykonywany w znieczuleniu miejscowym. Jak wygląda standardowe powiększanie ust? Łódź i Klinika Revital zaczynają od konsultacji, podczas której oceniamy stan ust oraz poznajemy oczekiwania osoby zainteresowanej zabiegiem. Dopiero po wykluczeniu wszelkich przeciwwskazań możesz zdecydować się na powiększanie ust. Łódź taki zabieg przeprowadza nałożeniem specjalnego kremu znieczulającego. Gdy preparat zacznie działać, wykonujący zabieg podaje kwas hialuronowy pod skórę za pomocą kilku nakłuć, a następnie rozmasowuje go, by równo rozprowadzić go pod skórą. Po zabiegu możesz bez problemów wrócić do większości obowiązków. Pamiętaj, że usta po powiększaniu lub modelowaniu muszą „dojść do siebie" i dopiero po pewnym czasie zyskują swój ostateczny kształt.

Po zabiegu

 • usta są widocznie większe
 • mogą być opuchnięte (1-3 dni)
 • mogą powstać drobne krwiaczki

Pamiętaj

Jeśli masz skłonność do powstawania opryszczki pamiętaj: przed zabiegiem dobrze jest stosować leki przeciwwirusowe (np. Heviran)


Dlaczego powiększanie ust akurat kwasem hialuronowym? Łódź odpowiada


Jeśli chodzi o powiększanie ust, w Łodzi wykorzystujemy do tego zabiegu kwas hialuronowy. To substancja, która naturalnie występuje w ludzkim organizmie – między innymi jako składnik ścian naczyń krwionośnych czy ciała szklistego oczu. Jego ilość zmniejsza się wraz z wiekiem, dlatego z upływem czasu usta mogą tracić swoją jędrność. Kwas hialuronowy to naturalny i bezpieczny wypełniacz, który pozwala osiągnąć pożądany efekt bez inwazyjnych zabiegów. Jeśli marzą Ci się piękne usta, zapraszamy na powiększanie ust kwasem hialuronowym – Łódź to najlepszy wybór!

Powiększanie ust kwasem hialuronowym w Łodzi: stawiaj na najlepszych


Planujesz powiększanie ust kwasem hialuronowym? Łódź poleca Klinikę Revital: oferujemy najwyższą jakość w atrakcyjnych cenach. Pracujemy z najlepszymi preparatami, a przed rozpoczęciem zabiegu przeprowadzamy szczegółowy wywiad. Wszystko po to, by jak najlepiej dopasować zakres zabiegu nie tylko do kształtu naturalnych ust, ale i indywidualnych preferencji. Sprawdź, co możemy Ci zaproponować! Grono naszych zadowolonych klientek mówi samo za siebie – Klinikę Revital wybierają osoby nie tylko z Łodzi, ale i okolic. Efekty zabiegu utrzymują się nawet do roku, a po tym czasie powiększenie lub modelowanie można powtórzyć.