Fala Radiowa + Ultradźwięki

Najlepsze dostępne na rynku estetycznym urządzenie do modelowania sylwetki i zmniejszania lokalnej otyłości.
Łączy w swoim składzie 2 unikatowe technologie: ultradźwięki (zimne i ciepłe) oraz falę radiową o najwyższej możliwej mocy.

Accent Prime: wszystko, co musisz wiedzieć

Accent Prime to zabieg, który cieszy się coraz większą popularnością. Co kryje się pod tą nazwą? Jest to nowoczesna platforma zabiegowa wykorzystywana do ujędrniania skóry ciała i twarzy. Połączenie dwóch technologii (ultradźwięków i fali radiowej) sprawia, że zabieg działa kompleksowo, co przekłada się na jego większą skuteczność. Parametry urządzenia można również dobrać do potrzeb klientek i klientów. Warto zwrócić uwagę na możliwości, jakie daje Accent Prime – Łódź oferuje ten zabieg w Klinice Revital. Na czym polega działanie fali radiowej i ultradźwięków? Poznaj technologie, które pomogą w walce o jędrną skórę i wymodelowaną sylwetkę.


Fala radiowa  

 Fala radiowa
 to najbardziej efektywna na rynku metoda nieinwazyjnego zagęszczenia i liftingu skóry a także działania antycellulitowego.

Na czym polega wyjątkowość zastosowanej w urządzeniu  fali radiowej?

Technilogia RF użyta w naszym urządzeniu to fala unipolarna o najwyższej możliwej częstotliwości (40,68 MHz) połączona ze stymulatorem mechanicznym, który wzmacnia efekty zabiegu, wywołuje równomierne oddziaływanie na skórę i tkankę podskórną,  gwarantując tym samym zadowolenie nawet najbardziej wymagających klientów.


Lipoliza ultradźwiękowa  

Lipoliza ultradźwiękowa to przełomowy, nieinwazyjny sposób na pozbycie się tkanki tłuszczowej. Najnowsza technologia łącząca w  sobie siłę zimnych i ciepłych ultradźwięków skutkuje doskonałymi rezultatami pozabiegowymi  już po jednej sesji.

Na czym polega innowacyjność ultradźwięków zastosowanych w urządzeniu?  

Jako jedyne urządzenie dostępne na rynku emituje zarówno zimne jak i ciepłe ultradźwięki. Zimne mają zdolność do rozchodzenia się w ciałach stałych-selektywnie rozchodzą się w komórkach tłuszczowych doprowadzając ich uszkodzenia. Ciepłe natomiast potęgują efekt poprzez zajście zjawiska kawitacji ultradźwiękowej.

Połączenie ultradźwięków z falą radiową  gwarantuje najlepsze rezultaty.


Efekty działania Zabiegu

 • wyszczuplenie
 • ujędrnienie
 • redukcja cellulitu
 • zwiększenie napięcia skóry
 • zmniejszenie obrzęków

Bezpośrednio po zabiegu skóra jest rozgrzana i zaczerwieniona. Objawy te ustępują w ciągu godziny. Zabieg jest nieinwazyjny i nie wyklucza z codziennej aktywności.


Zalecenia pozabiegowe


 • stosowanie diety ubogo tłuszczowej
 • zwiększenie spożywanych płynów (gł. wody do min. 2 litrów dziennie)
 • zwiększenie aktywności fizycznej
 • nawilżanie skóry poddanej zabiegowi

Częstotliwość zabiegów


Najlepsze rezultaty obserwuje się po wykonaniu serii 3-6 zabiegów w odstępie 14 dni.

Cena zabiegu
Fale Radiowe + Ultradźwięki –
Brzuch –
1 zabieg – 600 zł
4 zabiegi – 2000 zł
Brzuch + boczki –
1 zabieg – 900 zł
4 zabiegi – 3200 zł
Talia/boczki –
1 zabieg – 500 zł
4 zabiegi – 1700 zł
Pośladki –
1 zabieg – 700 zł
4 zabiegi – 2400 zł
Uda tył lub przód –
1 zabieg – 750 zł
4 zabiegi – 2600 zł
Ramiona –
1 zabieg – 700 zł
4 zabiegi – 2400 zł

Accent Prime: komu polecamy ten zabieg?

Accent Prime to zabieg, z którego mogą skorzystać kobiety i mężczyźni w każdym wieku. Polecamy go przede wszystkim:

 • osobom niezadowolonym z kondycji swojej skóry;
 • paniom, które chcą ujędrnić swoje ciało po ciąży i porodzie;
 • osobom zainteresowanym walką z cellulitem;
 • osobom walczącym z nadmiarem tkanki tłuszczowej.

Accent Prime wykonać można w okolicy brzucha, pośladków, ud, łydek, ramion i twarzy. Co ważne, zabiegi są bezpieczne dla każdego fototypu skóry i mogą być wykonywane również na delikatniejszych obszarach. Dzięki temu, że zabieg nie wymaga okresu rekonwalescencji, możesz od razu wrócić do swoich codziennych obowiązków. Interesują Cię możliwości, jakie daje Accent Prime? Łódź to jedna z lokalizacji, w której możesz przekonać się o kompleksowym działaniu tej nowoczesnej platformy zabiegowej.

Accent Prime w Łodzi: czego możesz się spodziewać?

Przed rozpoczęciem zabiegu sprawdzamy, czy nie ma żadnych przeciwwskazań oraz oceniamy stan skóry, by jak najlepiej dobrać zakres zabiegu do oczekiwań klientek i klientów. Pierwszy etap polega na wykorzystaniu ultradźwięków dzięki specjalnej głowicy, która może pracować zarówno ciepłymi, jak i zimnymi ultradźwiękami. W ten sposób Accent Prime oddziałuje na tkankę tłuszczową i sprawia, że jej komórki ulegają rozpadowi. W drugim etapie wykorzystujemy fale radiowe, których zadaniem jest stymulowanie syntezy kolagenu i pobudzanie krążenia krwi, by organizm jak najszybciej pozbył się uszkodzonych komórek tłuszczowych. Po zakończonym zabiegu skóra może być zaczerwieniona i rozgrzana, jednak podczas samego działania głowicy nie pojawia się ból – wiele osób określa jej działanie jako przyjemne i relaksujące.

Accent Prime Łódź: sprawdź naszą ofertę

Accent Prime to najnowocześniejsza technologia służąca do ujędrniania skóry, walki z cellulitem oraz niechcianą tkanką tłuszczową. Nie każdy gabinet ma w swojej ofercie ten zabieg. Klinika Revital wychodzi naprzeciw potrzebom swoich klientek i klientów: oferujemy wysokiej jakości zabiegi z wykorzystaniem najnowocześniejszego sprzętu. Jeśli chcesz bezboleśnie walczyć z cellulitem lub nadmiarowymi centymetrami w talii, lub obwodach ud i ramion, zapraszamy na konsultację. Przedstawimy najnowsze zabiegi, wspólnie ustalimy plan działania i razem z Tobą zaczniemy walkę, której efekty zauważysz już po pierwszym zabiegu!