Zabiegi wyszczuplające

Zabiegi wyszczuplające są świetnym sposobem na modelowanie sylwetki. Z problemem utraty jędrności skóry, pojawieniem się cellulitu czy zmarszczek zmaga się każdy z nas. Skóra w procesie starzenia traci swoją gładkość, elastyczność i napięcie. Coraz trudniej także o utrzymanie stałej, zadowalającej masy ciała.

Zabiegi wyszczuplające dla każdego

Jednych z nas czas dopada nieco szybciej, dla innych jest nieco bardziej łaskawy. Prędzej, czy później w życiu każdego z nas nadchodzi moment, kiedy stajemy przed lustrem i dostrzegamy coraz więcej zmian w wyglądzie naszej skóry. W naszej klinice posiadamy wysokiej klasy innowacyjne sprzęty, przy użyciu których przeprowadzamy w 100% bezpieczne, nieinwazyjne i naturalne zabiegi, które przynoszą zaskakujące efekty.

Zabieg wyszczuplający – Endermologia Alliance

Jeśli chcesz skutecznie wymodelować swoją sylwetkę, ten zabieg jest właśnie dla Ciebie! Alliance jest urządzeniem wzbogaconym w innowacyjną głowicę, która umożliwia oddziaływanie przy pomocy masażu na wszystkie warstwy skóry jednocześnie. Dzięki temu uzyskujemy 3 razy szybsze efekty pozabiegowe. Endermologia Alliance doskonale radzi sobie z ujędrnieniem skóry, eliminowaniem tkanki tłuszczowej oraz pozbyciem się cellulitu.

Zabieg wyszczuplający – Endermologia Lipo M6

Endermologia Lipo M6 to zabieg, który stanowi połączenie masażu mechanicznego z podciśnieniem. Pozwala na pobudzenie tkanki łącznej, przyspieszenie metabolizmu w tkance tłuszczowej oraz pobudza produkcję kolagenu i elastyny w skórze. Wykonanie tego zabiegu jest szczególnie zalecane w połączeniu z aktywnością fizyczną – wtedy można się spodziewać najlepszych efektów, jakie przynosi zabieg.

Zabieg wyszczuplający – Venus Freeze

Venus Freeze to urządzenie emitujące fale radiowe, które skutecznie eliminuje cellulit, poprawia kondycję skóry i daje rewelacyjny efekt modelowania sylwetki. Zabieg ten jest połączeniem technologii wielobiegunowych fal radiowych oraz pola magnetycznego, co daje efekt głębokiego rozgrzania skóry. W efekcie następuje redukcja skutków starzenia się skóry, skóra staje się bardziej gładka i napięta, występuje widoczna poprawa w miejscach, w których wcześniej występował cellulit.

Zabieg wyszczuplający – Karboksyterapia

Karboksyterapia to doskonały sposób na walkę z rozstępami, cellulitem i bliznami. Zabieg polega na wprowadzeniu pod skórę, za pomocą igły, medycznego dwutlenku węgla, który jest całkowicie bezpieczny dla zdrowia. Gdy dwutlenek węgla rozprzestrzenia się pod skórą dochodzi do rozszerzania się naczynek krwionośnych, co doskonale odżywia i dotlenia tkanki. Zabieg ten jest także idealnym rozwiązaniem na: redukcję tkanki tłuszczowej; do walki z łuszczycą; do walki z wypadaniem włosów.

Powiązane problemy

Cena zabiegu

Endermologia Alliance – od 220 zł za zabieg
Endermologia Lipo M6 – od 89,90 zł za zabieg
Venus Freeze – od 150 zł za zabieg
Karboksyterapia – od 169 zł za zabieg

Umów się na wizytę