Leczenie migreny

Nowość w Klinice Revital – leczenie migreny botoksem

Toksyna botulinowa jest wykorzystywana nie tylko w medycynie estetycznej, ale także jest jedną z metod leczenia przewlekłej migreny.

Ogólnie wiadomo, że silne bóle głowy znacznie ograniczają codzienną aktywność, dlatego też mamy dla Państwa specjalną ofertę, w alternatywie do stosowania jedynie leków przeciwbólowych. Dodatkowo w odróżnieniu od standardowego leczenia, nowa propozycja z zastosowaniem toksyny botulinowej skutecznie zapobiega przewlekłym bólom migrenowym i w znacznym stopniu poprawia dotychczasową jakość życia.

Rozpoznanie przewlekłej migreny, kwalifikacja do leczenia, jak i również podanie samego produktu leczniczego będzie wykonywane wyłącznie przez lekarza specjalistę neurologa podczas konsultacji w Klinice Revital.

Przebieg zabiegu

Sam zabieg polega na wykonaniu serii wstrzyknięć toksyny botulinowwej w mięśnie okolicy głowy i szyi. Zabieg należy wykonać minimum dwa razy w odstępie 12 tygodni. W trakcie leczenia zalecane jest prowadzenie dzienniczka bólów głowy, co ułatwi ocenę skuteczności leczenia.

Cena zabiegu

Konsultacja neurologiczna – 150 zł
1 zabieg – 2200 zł

Umów się na wizytę