O nas

Oferujemy Państwu szeroki zakres zabiegów z zakresu Medycyny Estetycznej oraz kosmetologii oparty o wiedzę, doświadczenie, najnowszą technologię oraz miłą atmosferę. Zajmujemy się kompleksowo terapią twarzy, w tym: korektą zmarszczek, wypełnianiem bruzd, przywracaniem jędrności i elastyczności, nawilżeniem i rewitalizacją, poprawą kolorytu skóry (naczynia, przebarwienia, cienie pod oczami, wiotkość skóry). Niezaprzeczalnie naszą domeną jest modelowanie opadających rysów twarzy przy użyciu najnowszych technologii oraz nici chirurgicznych.

Wszechstronnie podchodzimy do estetyki ciała, w tym do modelowania i konturowania sylwetki, zwalczania cellulitu, likwidacji wiotkości, usuwania nadmiaru tkanki tłuszczowej i rozstępów. Mamy możliwość usunięcia zarówno kolorowych jak i czarno-białych tatuaży. W naszej ofercie znajdziecie Państwo również peelingi lekarskie, mikrodermabrazję, leczenie nadpotliwości a także uznane metody zapobiegania wypadaniu włosów (mezoterapia, terapia osoczem bogatopłytkowym).

Różnorodność sprzętu, który posiadamy w swojej ofercie wpływa na ogromne możliwości, jakimi dysponujemy w kwestii holistycznego podejścia do pacjenta.

Stosujemy kosmetyki i preparaty renomowanych marek. Współpracujemy z najlepszymi producentami sprzętów medycznych na świecie, posiadających niezbędne certyfikaty bezpieczeństwa, badania kliniczne, protokoły zabiegowe. Światowej klasy preparaty oraz kosmetyki, które stosujemy gwarantują idealne uzupełnienie zastosowanych terapii. Priorytetem dla nas jest zrozumienie potrzeb pacjenta natomiast zdobyte doświadczenie pozwala nam umiejętnie dobrać najskuteczniejsze zabiegi.

Kwestia bezpieczeństwa jest priorytetem i dotyczy wszystkich procedur i całego zaplecza, jakim dysponuje Klinika Revital. Gwarancją bezpieczeństwa jest wykwalifikowana i wyselekcjonowana kadra pracująca. Bezpieczeństwo dotyczy również procedur opieki przed, w trakcie i po zabiegu oraz związanych z dezynfekcją i sterylizacją narzędzi pozabiegowych, powierzchni, środków ochrony indywidualnej czy wszelkiego rodzaju materiałów pozabiegowych.